Hakkımızda

Web Sitemiz Türkiye Geneli İl Ve İlçelere Göre Anaokulu, Kreş, Gündüz Bakımevleri Ve Kolejleri Listelemek Amacıyla Kurulmuştur. Çocuğunuz İçin En İyi Okul Öncesi Eğitim Kurumunu Sitemiz İle Bulun.

Bulunduğunuz Yere En Yakın Özel, Devlet Ve Belediye Anaokulları, Kreşleri Ve Gündüz Bakımevlerini anaokuluvekresler.net Adresinde Bulabilirsiniz.

Sitemiz Üzerinde Size En Yakın Özel Anaokulları, Devlet Anaokulu, Belediye Kreşleri Ve Kolejler Yer Almaktadır. Aradığınız Okul Türünü Detaylı Arama Formunu Kullanarak Bulabilirsiniz.

Sitemizde Ayrıca Anaokulu Kayıtları, Kayıt Yaşı, Fiyatları, Okul Öncesi Dönemde Çocukların, Anne Ve Babaların Karşılaştıkları Sorunlara Çözümlerin Yer Aldığı Makaleleri de Bulabilirsiniz.

Size En Yakın Okul Öncesi Eğitim Kurumlarına Arama Formunu Kullanarak Hızlı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz.

Sizde Okulunuzu Sitemize Eklemek İçin Üye Olabilirsiniz. Okullar Hakkındaki Hatalı Bilgilerin Düzeltilmesi İçin İletişim Sayfamızı Kullanabilirsiniz.

Okulunuzun Sitemiz Üzerinden Kaldırılmasını İstiyorsanız İletişim Formundan Bize Ulaşınız. Sitemizden Kaldırılması Talep Edilen Okullar Bir Daha Sitemize Eklenmemektedir.

Sitemizde Yer Alan Okulların Sitemiz İle Bir Alakası Bulunmamaktadır.
İletişim Sayfası İçin Tıklayın.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.